Akcesoria
Średnia 4.7 (93.5%) 40 głosy(ów)

Aby zadbać o Państwa wygodę podczas imprezy posiadamy w naszym asortymencie kilka niezbędnych akcesoriów, bez których nie mogła by się odbyć żadna impreza.

Posiadamy Stoły, ławki, warnik oraz oświetlenie.

Wszystkie te rzeczy są dostępne całkowicie ZA DARMO do każdego zamówionego namiotu!

Stoły i ławki

ławki

Posiadamy stoły o wymiarach 220 cm na 50 cm oraz ławki o wymiarach 220 cm na 25 cm. Jeden komplet biesiadny może jednocześnie pomieścić 8 osób. Ławy i stoły ogrodowe są wykonane z mocnego drewna. Wszystkie stoły i ławki są nowe. Idealnie sprawdzają się podczas imprez plenerowych.

Warnik

warnik

Do Państwa dyspozycji jest także warnik, który idealnie sprawdza się podczas imprez plenerowych. Dzięki niemu będą Państwo mogli bez problemu zaparzyć kawę, herbatę lub inny napój potrzebujący wrzątku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie podczas eventu, ponieważ nie wymaga od organizatorów większego zainteresowania. 

Oświetlenie do namiotu

swietlowki

Żadna impreza nie może odbyć się bez odpowiedniego oświetlenia. Nasza firma zadbała także o ten element, dlatego podczas montażu każdego namiotu instalowane jest oświetlenie imprezowe. Wybierając GrillTeam nie musza Państwo martwić się o przedłużacze prądowe, ponieważ posiadamy je w naszym asortymencie. Przedłużacze te wystarczają na oddalenie namiotu od źródła prądu na odległość do 50 metrów!

Naczynia jednorazowe

imprez plenerowych

Podczas grillowania z naszą obsługą, nie muszą Państwo martwić się o naczynia dla gości. Przyrządzone mięso wydawane jest na plastikowych talerzykach w towarzystwie noża oraz widelca. Wykorzystanie plastikowych naczyń jednorazowych jest wygodniejsze niż tradycyjna zastawa stołowa, z powodu szybkości sprzątnięcia i wymiany na czysty zestaw.